Apelsinas

menu

Eglė

Miknevičiūtė

Patirtis

Nuo 2014 m.

Išsilavinimas

KU Fizinio aktyvumo ir sporto pedagogikos magistras

Specializacija Grupinių užsiėmimų instruktorė, Kalanetika, Funkcinės treniruotės, Total press, Kūno dizainas, Step, Body Pump
Klubai Studlendas, , Grandus
Credo

Niekas negali būti tavimi ir tai yra didžiausia tavo jėga. Daryk tai, ką gali, daryk tai, ką mėgsti, varžykis tik su savimi ir siek geriausio savo paties rezultato. Taip mes augame ir tik taip mes nugalime.

Įgūdžiai

Svorio korekcija
Funkcinė korekcija
Kūno rengyba
Fizinių ypatybių lavinimas

Kvalifikacijos kėlimas

Aeromix fitneso mokymo centro European Fitness School licencija. Taip pat Aeromix fitneso mokymo centre išklausyti ir įgyti sertifikatai: ,,Step basic'', ,,Step complete'', ,,Basic of power'', ,,Basic of aeroclassic'', ,,Judesių fiziologija. Kalanetikos pratimai naudojant įvairų inventorių''. „Fitness Factory“ mokymo centre kelta kvalifikacija šiuose mokymuose: ,,Step advanced'', ,,Step choreography'', ,,Kalanetikos metodas: mankštos išskirtinumas bei taikymas sveikatingumo treniruotėse'', ,,Aerodance".

Apelsiną rinktis verta

Apelsiną verta rinktis, nes čia kiekvienas atras sau patinkančią fizinę veiklą. Didelė treniruočių įvairovė užtikrina, kad sportuoti niekada nebus nuobodu. Be to, čia gausu užsiėmimų tiek suaugusiems, tiek ir vaikams, tad visa šeima gali laivalaikį leisti drauge - buvimas kartu suartina ir teikia daug džiaugsmo. Jauki sveikatingumo klubo aplinka ir malonus personalas leidžia pasijusti kaip namuose, o kvalifikuoti ir patyrę treneriai padeda pasiekti rezultatus saugiai, efektyviai ir, svarbiausia, visam laikui.

Mano straipsniai