Apelsinas

menu

Zumba

Treniruotės trukmė: 50 min.
Intensyvumas:
Žiūrėti tvarkaraštį

Zumba – smagi, mankštą ir šokį derinanti treniruotė, skirta širdies veiklai gerinti, raumenims stiprinti, kūno svoriui subalansuoti. Ji tinka norintiems atsikratyti antsvorio, padailinti kūno linijas, pasikrauti energijos ir geros nuotaikos. Ši treniruotė tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonėms.

Zumba užkrečia jau nuo pirmojo karto, ne veltui ji tokia populiari visame pasaulyje. Tai smagi treniruotė, kurioje derinant Lotynų Amerikos bei šiuolaikinių šokių muziką pakaitomis atliekami greito ir lėtesnio tempo pratimai.

Zumbos treniruotės labiau primena siautulingą šokių vakarėlį, nes sportuojančiųjų veide neišnyksta šypsena, o fizinis nuovargis net labai malonus!

Treniruotė labai dinamiška. Čia tikrai nebus kada nuobodžiauti – muzika nuolat keičiasi, mankštos tempas – taip pat. Į treniruočių programą įtraukti aerobikos elementai kaitaliojami su pasaulyje itin populiarių šokių - salsos, čia čia, regetono, kumbijos, merengės, sambos, hip – hop`o, tango ritmais. Šios smagios treniruotės metu paprastai sudeginama apie 600 kalorijų, įgudusieji sudegina ir iki 1000 kalorijų.

Reguliariai lankydami zumbą, jūs ugdysite fizinę ištvermę, palaikysite gerą savijautą ir organizmo tonusą, stiprinsite širdį ir kitus raumenis.

Zumba skirta visiems! Visiškai nebūtina mokėti šokių judesių, kad pradėtumėte lankyti šias treniruotes. Jums tereikia pasiryžti ir mėgautis mankšta, apie kokią jūs galbūt visada svajojote.

Prisijunkite prie pašėlusiai smagios zumba treniruočių kompanijos! Mes jūsų laukiame nesibaigiančioje šokių fiestoje! 

Zumbos nauda

Padidėja sąnarių plastiškumas ir lankstumas
Sumažėja nerimas ir nuovargis
Sustiprėja raumenys
Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas, reguliuojamas svoris
Kraujotaka, širdis, kraujagyslės