Apelsinas

menu

Step aerobika

Treniruotės trukmė: 50 min.
Intensyvumas:
Žiūrėti tvarkaraštį

STEP – šokių aerobika, kurios metu intensyviai deginamos kalorijos, stangrinamos probleminės vietos ir atsikratoma celiulito. Treniruotė sudaryta iš nesudėtingų pratimų, naudojant reguliuojamo aukščio platformas - „stepus“. Ši treniruotė dažnai naudojama artrito, osteoporozės bei kitų ligų, sukeltų nepakankamo judėjimo, gydymui ir profilaktikai. Šios treniruotės rekomenduojamos reabilitacijos periodu, organizmui atstatyti po ligų ar traumų.

STEP aerobika sukurta praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio pradžioje.  Jos autorė – garsi amerikiečių fitneso trenerė Gina Miller. Siekdama greičiau atsigauti po kelio traumos, ji kasdien treniravosi laipiodama aukštyn ir žemyn savo namo laiptais.  Laipiojimas į viršų ir žemyn sudaro STEP aerobikos pagrindą.  Priešingai nei gali pasirodyti, treniruotė labai dinamiška, smagi ir žaisminga. Lankydamiesi reguliariai, netrukus įsitikinsite patys, kiek daug naudos teikia ši intensyvi mankšta.

„Step“, išvertus iš anglų kalbos, reiškia „žingsnį“. Žingsnių aerobika nereikalauja didelės koncentracijos. Judesiai nesudėtingi, atliekami pakaitomis skambant vidutinio ir greito tempo muzikai. Mankštinami visi kūno raumenys, stangrinamos probleminės vietos. Treneris padės jums pratimus atlikti maksimaliai tiksliai, kad nepakenktumėte stuburui ir sąnariams.

Galbūt jūs tik per žingsnį nuo geresnės fizinės formos bei puikios savijautos. Išbandykite STEP treniruotes!

STEP aerobikos nauda

Padidėja sąnarių plastiškumas ir lankstumas
Pagerėja laikysena
Sustiprėja raumenys
Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas, reguliuojamas svoris
Kraujotaka, širdis, kraujagyslės