Apelsinas

menu

Slow & Strong

Slow & Strong esmė - tai lėtai atliekami tempimo pratimai, po kurių Jūsų savijauta pagerės vos po kelių treniruočių.
Treniruotės trukmė: 45 min.
Intensyvumas:
Žiūrėti tvarkaraštį

Slow & Strong – lėta treniruotė, ypač tinkanti dirbantiems sėdimą darbą ir jaučiantiems raumenų įtampą, skausmus. Ji nereikalauja didelės fizinės ištvermės ir rekomenduojama mėgstantiems ramaus tempo treniruotes.  Ši mankšta yra puiki sąnarių ir raumenų ligų profilaktikos priemonė.

Kalanetika padės išsivaduoti nuo raumenų įtampos, kurią neišvengiamai patiria daug valandų per dieną prie kompiuterio praleidžiantys žmonės, taip pat dirbantieji sėdimą darbą.

Kalanetika dar vadinama lėtąja mankšta. Jos esmė – lėtai atliekami tempimo pratimai, padedantys pasiekti ir treniruoti giliuosius raumenis, juos sustiprinti.  Daugeliu atvejų pašalinus raumenų įtampą, pamažu išnyksta ir skausmas. Reguliariai lankant kalanetikos užsiėmimus, greitėja medžiagų apykaita, sustangrėja kūnas,  tirpsta antsvoris. Pirmuosius rezultatus pastebėsite labai greitai, vos po kelių treniruočių.  Jūsų savijauta pastebimai pagerės, o tai ir yra svarbiausias tikslas, argi ne?

Kalanetika padės sureguliuoti kraujospūdį, pašalins įtampą nugaros, pečių, kaklo srityje, sumažins cholesterolio kiekį kraujyje, druskų kaupimąsi sąnariuose. Ši mankšta – puiki sąnarių ir raumenų ligų profilaktika. Ji labai tinka vyresnio amžiaus, didelį antsvorį turintiems žmonėms, kurie negali ar nenori lieti prakaito treniruočių salėje, aerobikos ar kituose grupiniuose užsiėmimuose.

Ši treniruočių sistema sukurta derinant baleto ir jogos elementus. Procesas kiek primena meditaciją, nes atliekant pratimus dėmesys sutelkiamas į kvėpavimą, mokomasi atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo dienos rūpesčių. Visa tai padeda valdyti stresą, geriau susikaupti, didina darbingumą ir palaiko gerą nuotaiką.

Sakoma, nėra geresnio laiko už esamąjį. Tad pradėkite jau šiandien!

Slow & Strong nauda

Padidėja sąnarių plastiškumas ir lankstumas
Pagerėja laikysena
Sumažėja nerimas ir nuovargis
Sustiprėja raumenys
Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas, reguliuojamas svoris