Apelsinas

menu

Rock your body

Treniruotės esmė – smagiai pajudėti šokio ritmu pagal nuotaikingą muziką, lavinti savo kūną, atsikratyti įtampos ir pasikrauti gerų emocijų.
Treniruotės trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Žiūrėti tvarkaraštį

ROCK YOUR BODY – naujausia šokių treniruotė sveikatingumo klube šeimai „Apelsinas“. Treniruotės esmė – smagiai pajudėti šokio ritmu pagal nuotaikingą muziką, lavinti savo kūną, atsikratyti įtampos ir pasikrauti gerų emocijų. Neturite šokių patirties? Ne problema! „Rock Your Body“ tinka absoliučiai visiems, nepaisant amžiaus, ir nereikalauja išankstinio fizinio pasiruošimo.

„Rock Your Body“ išvertus iš anglų kalbos reiškia „Išjudink savo kūną“. Tai tobulas muzikos ir judesių derinys, kuris išjudins ir sudrebins visą kūną! Treniruotės metu mokysimės trumpų ir nesudėtingų junginių pagal skirtingus muzikos stilius: Pop, Electronic Dance, House, Hip-Hop. Derinsime įvairaus tempo judesius – bus ir greitesnių, ir lėtesnių kombinacijų. Tai visgi sveikatingumo treniruotė, tad pradėsime nuo apšilimo ir kūno paruošimo šokiui, tuomet mokysimės įvairių judesių ir juos sujungsime į bendrą „mini šokį“, užbaigsime tempimo pratimais. Po treniruotės išeisite su pasitikėjimu savimi, nes Jums tikrai pavyks!

Didžiausia treniruotės nauda – tai sudegintos kalorijos, išjudinti visi sąnariai ir raumenys, sustiprintas kūnas ir padailintos jo linijos, pagerinta ištvermė ir širdies veikla. Skirtingo tempo muzika ir judesiai sudėlioti taip, kad pakeltų širdies ritmą palaipsniui, gerintų balanso ir ritmo pojučius bei koordinaciją.

„Rock Your Body“ patiks visiems, kurie mėgsta judėti, nori sužinoti daugiau apie skirtingus šokio stilius ir išmokti šokio pagrindų. Nuobodu nebus, nes judesiai ir kombinacijos bus keičiamos kas kelis mėnesius, tad tikrai bus laiko įsisavinti ir išmokti viską, kol keisis programa.

ROCK YOUR BODY – visiems,  kurie nori ne tik sportuoti, bet ir smagiai pašokti!

Treniruotės nauda

Treniruotės metu deginama apie 500 kcal; Jausitės lengvesnė ir lankstesnė
Mažinamos kūno apimtys, dailesnė figūra, stangresni raumenys
Atmintis - Mastymas
Pagerėja laikysena
Sustiprėja raumenys
Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas, reguliuojamas svoris
Kraujotaka, širdis, kraujagyslės
Svorio metimas