Apelsinas

menu

Power Stretch

Power Stretch – tai treniruotė, kurios metu atliekami pratimai lavina viso kūno lankstumą. Treniruotės metu atliekamas statinis ir dinaminis tempimas.
Intensyvumas:
Žiūrėti tvarkaraštį

Power Stretch – tai treniruotė, tinkanti bet kokio amžiaus žmonėms. Funkcinį tempimą  gali lankyti kiekvienas, nepriklausomai nuo fizinio pasiruošimo lygio. Tempimas yra labai svarbus jūsų judesių amplitudei, tad treniruotė naudinga absoliučiai visiems.

Power Stretch gerina raiščių elastingumą, sausgyslių tamprumą, dinaminį mobilumą, raumenų elastingumą, laikyseną, taip pat stimuliuoja širdies kraujagyslių sistemą, atstato raumenis po jėgos treniruotės ir pozityviai nuteikia. Power Stretch svarbus traumų prevencijai.

Užsiėmimo metu atliekami pratimai lavina viso kūno lankstumą. Treniruotės metu atliekamas statinis ir dinaminis tempimas. Statinis tempimas – tai lėtai daromi judesiai su 30 sekundžių užlaikymais pozicijose. Dinaminis tempimas – tai tempimas per judesį. Būtent toks tempimų derinys, kai pratimai keičiami nuo įtampos į atpalaidavimo pozicijas, užtikrina geriausius rezultatus.

Išbandykite Power Stretch ir tapsite lankstesni, judėsite lengviau, o svarbiausia, jausitės geriau!

Power Stretch nauda

Spartėja kraujotaka
Lavina sąnarių stabilumą bei mobilumą; gerina judėjimo kokybę
Pagerėja laikysena
Sumažėja nerimas ir nuovargis
Kraujotaka, širdis, kraujagyslės