Apelsinas

menu

Play 60

Treniruotės trukmė: 50 min.
Intensyvumas:
Žiūrėti tvarkaraštį

„Play 60“ – taip pavadinta sveikatingumo programa, skirta 7-12m. amžiaus vaikų ir paauglių  fizinėms savybėms ugdyti. Specialiais pratimais koreguojama vaikų laikysena, pėdų padėtis, viršutinė nugaros dalis, lavinamas kūno lankstumas, raumenų jėga, gerinama judesių koordinacija, širdies ir kraujagyslių sistemos veikla.

Atlikdami specialistų kruopščiai parinktus pratimus ir žaisdami aktyvius žaidimus vaikai stiprins įvairias raumenų grupes. Sudarant užsiėmimo programą yra griežtai atsižvelgiama į vaikų amžių, jų fizines savybes ir poreikius. Pratimai nėra techniškai sudėtingi, atliekami nenaudojant didelių svarmenų, daugiausiai remiantis tik savo pačių kūno svoriu. Treniruotė dinamiška ir įvairi, tad vaikams tikrai nebus kada nuobodžiauti.

Lankydami „Play 60“ treniruotes vaikai ne tik sustiprės fiziškai, ugdys valią, kantrybę bei ištvermę, bet ir išbandys tokias komandines sporto šakas kaip virvės traukimas, grindų riedulys, lėkščiasvydis ir kt. Komandinės rungtys puikiai lavina reakciją, gerina judesių koordinaciją, padeda sureguliuoti kūno svorį.

GRupiniai užsiėmimai skirti 7-12 metų jaunuoliams.