Apelsinas

menu

Pilates

Treniruotės trukmė: 45 min.
Intensyvumas:
Žiūrėti tvarkaraštį

Pilatesas – lanksti ir saugi sistema, kuri puikiai tinka reabilitacijai po traumų, lėtiniam skausmui palengvinti, o taip pat sportiniam meistriškumui didinti. Ši mankšta tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Pilatesas padeda formuoti taisyklingo judėjimo principus, tad yra puikus pagrindas kitoms, intensyvesnėms treniruotėms.

Pratimai nėra sudėtingi, judesių amplitudė nedidelė, treniruotė vyksta lėtai ir ramiai, todėl ši programa puikiai tinka sergantiems lėtinėmis stuburo bei sąnarių ligomis, kenčiantiems nugaros skausmus. Ji ideali nemėgstantiems pernelyg intensyvių, didelės fizinės ištvermės reikalaujančių treniruočių, o taip pat tiems, kurie galbūt pirmąkart gyvenime pasiryžo pradėti reguliariai sportuoti.

Pilatesas ypač rekomenduojamas nėštumą planuojančioms ir po gimdymo atsigaunančioms moterims, nes pastebimai sustiprina dubens dugno raumenis, nugarą, pilvo presą.

Nesvarbu, kiek jums metų, ši mankšta padės išsivaduoti iš sąstingio ir skausmo, jūs plačiai šypsositės sau ir kitiems.

Prisijunkite prie milijonų žmonių visame pasaulyje, kurie atrado stulbinamą Pilates mankštos naudą sveikatai ir gerai savijautai.

„Po 10 užsiėmimų pajusite skirtumą, po 20 - pamatysite skirtumą, po 30 - turėsite naują kūną“,- taip teigė šios treniruočių sistemos autorius vokietis Džozefas Pilatesas. Ir jis buvo absoliučiai teisus! Įsitikinkite tuo ir jūs!

Mums svarbi jūsų sveikata ir puiki savijauta. Išbandykite Pilates jau dabar  ir nustebkite, kiek daug galite!

Kuo naudinga pilates mankšta?

Stiprina kūno centro, dubens dugno raumenis; treniruoja paviršinius ir giliuosius raumenis; mažina traumų tikimybę
Lavina sąnarių stabilumą bei mobilumą; gerina judėjimo kokybę
Gerina laikyseną; stiprina stuburą; padeda išlaikyti teisingą stuburo padėtį ir atsikratyti nugaros skausmų
Nuima įtampą ir nuovargį
Gerina kvėpavimą ir smegenų veiklą