Apelsinas

menu

Kūno dizainas

Treniruotės trukmė: 50 min.
Intensyvumas:
Žiūrėti tvarkaraštį

Kūno dizainas – vidutinio intensyvumo jėgos ir ištvermės treniruotė, skirta siekiantiems dailaus ir tvirto kūno. Ji tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonėms. Ji primena aerobiką ir padeda lavinti daug skirtingų raumenų grupių.

Treniruotės metu daugiausiai krūvio tenka sėdmenų, šlaunų, nugaros, juosmens, pečių, krūtinės raumenims.

Kūno dizainas (anlg. body sculpt) - viena iš aerobikos rūšių, kurioje itin daug dėmesio skiriama jėgai ir ištvermei ugdyti, kūno judesių amplitudei bei lankstumui didinti. Treniruotės metu atliekami stūmimo, kėlimo, atsispaudimo, pritūpimo pratimai. Užsiėmimo pabaigoje tempas lėtinamas, skiriama laiko tempimo pratimams ir atsipalaidavimui.

Kūno dizainas stiprina visus raumenis, tad jūsų kūno formos tobulės ir gražės greičiau. O jūs tapsite tvirtesni, ištvermingesni, turėsite daugiau energijos ir geros nuotaikos.

Treniruotė vyksta vidutiniu tempu, tad ji tinka visiems be išimties. Salėje dirbti visu pajėgumu jus įkvėps smagi muzika ir šauni kompanija, kurioje visi siekia to paties tikslo. Mūsų treneriai pasirūpins, kad pratimus atliktumėte taisyklingai ir iš mankštos gautumėte kuo daugiau naudos sau. Pavargote? Atsikvėpkite, ir judame toliau!

Tapkite savo kūno skulptoriais! Apsilankykite kūno dizaino treniruotėje!

Kūno dizaino nauda

Sumažėja nerimas ir nuovargis
Sustiprėja raumenys
Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas, reguliuojamas svoris
Greitėja medžiagų apykaita
Kraujotaka, širdis, kraujagyslės