Apelsinas

menu

Kineziterapinės mankštos vaikams

Treniruotės trukmė: 45 min.
Intensyvumas:
Žiūrėti tvarkaraštį

Kineziterapinė mankšta skirta vaikams, siekiant užtikrinti jų sveiką fizinę raidą, užkirsti kelią sveikatos sutrikimams arba spręsti jau esamas problemas. Profilaktiniai užsiėmimai su kineziterapeutu padeda formuoti taisyklingą vaiko stuburą ir laikyseną.

Kineziterapija – tai gydymas judesiu. Jeigu jūsų vaikas mažai juda, daug laiko praleidžia prie kompiuterio, dažnai serga – metas rimtai susirūpinti jo sveikata.

Dėl per mažo fizinio aktyvumo dažnai formuojasi netaisyklinga laikysena, sutrinka medžiagų apykaita, didėja rizika priaugti antsvorio. Tinkamai parinkti pratimai padeda pagerinti organizmo funkcijas, koreguoti netaisyklingą laikyseną, krūtinės ląstos deformacijas, stuburo iškrypimus, plokščiapėdystę. Dažnai klaidingai manoma, kad vaikui augant šios problemos išnyks, todėl delsiama kreiptis pagalbos į specialistus. Ankstyva diagnostika ir prevencija, tinkamai pritaikyta kineziterapija padeda išvengti skaudžių pasekmių, sustiprinti vaiko kūną ir užtikrinti sveiką jo fizinę raidą.

Kineziterapiniai užsiėmimai, kuriuos veda aukščiausios kvalifikacijos klubo „Apelsinas“ kineziterapeutai, taip pat padeda sumažinti raumenų įtampą, juos sustiprinti, pagerinti judesių koordinaciją, padidinti sąnarių ir stuburo lankstumą.

Užsiėmimų pagrindą sudaro kvėpavimo pratimai, stiprinantys pilvo raumenis ir gerinantys deguonies pasiskirstymą, tempimo ir korekciniai pratimai, viso kūno raumenis stiprinantys jėgos pratimai. Specialistų sudaryta programa padeda vaikams ugdyti vikrumą, jausti discipliną, dirbti komandoje ir padėti draugams.

Kineziterapinė mankšta skirta 7-10 metų vaikams.