Apelsinas

menu

Joga

Treniruotės trukmė: 50 min.
Intensyvumas:
Žiūrėti tvarkaraštį

Joga – lėta treniruotė trokštantiems geresnės sveikatos ir dvasinės harmonijos. Tai puikus pasirinkimas nemėgstantiems intensyvių grupinių treniruočių, didelio tempo, garsesnio muzikinio fono. Treniruotės metu atliekami tempimo, kvėpavimo bei meditacijos pratimai. Joga pagerina kraujotaką, kvėpavimą, mažina lėtinius skausmus, didina kūno lankstumą.

Joga - tai indų filosofijos mokymas, apimantis fizinius ir dvasinius pratimus. Gyvuojanti jau daugiau kaip 5 tūkst. metų, ši kūno ir proto tobulėjimo sistema padeda žmonėms visame pasaulyje pasiekti taip trokštamą vidinę pusiausvyrą. Sveikatingumo klube „Apelsinas“ jogos treniruočių programa parengta vadovaujantis Marko Blanchardo (JAV) sudaryta sistema, kuri labiau pritaikyta vakariečiams.

Yra daugybė skirtingų jogos atmainų, tačiau visos jos iš esmės padeda siekti to paties tikslo - išvaduoti kūną nuo streso ir įnešti ramybę bei taiką į žmogaus sąmonę, tuo pačiu palaikant optimalią fizinę sveikatą.

Joga tinka visiems! Nesvarbu, kiek jums metų ir koks jūsų fizinis pasirengimas. Pradėję nuo pirmųjų nesudėtingų žingsnelių jūs pajusite, kad galite ir norite pasiekti daugiau. Kasdien praktikuojama joga pastebimai sustiprins jūsų kūną ir dvasią.

Jogos esmė – tam tikrose pozose (dar vadinamos asanomis) nejudant atliekami kvėpavimo pratimai. Čia svarbu susikoncentruoti į save, pajausti savo kūną. Ši treniruotė įtraukia visus kūno raumenis ir net jūsų mintis. Išmokę susitelkti į savo kvėpavimą bei kūno judesius ilgainiui pajusite, kad jums lengviau valdyti savo emocijas, tampate atsparesni stresui, neigiamiems aplinkos veiksniams, kurie trukdo pajusti gyvenimo pilnatvę ir jaustis sveikiems.

O svarbiausia – joga sugrąžina vidinę ramybę. Pripažinkime – kasdien patiriama įtampa sukelia kūno ir dvasios skausmus, o įsisukę į nesibaigiančias gyvenimo lenktynes pamirštame ar nespėjame įsiklausyti į save. Tik sveiko kūno ir sveikos dvasios harmonija padės mums pajusti tikrąjį gyvenimo skonį.

Jogos treniruotė susideda iš raumenų tempimo, kvėpavimo bei meditacijos pratimų. Nors asanos atrodo sudėtingos ar net pavojingos, iš tiesų raumenys treniruojami saugiai, jų neperkraunant. „Apelsino“ treneriai pasirūpins, kad išmoktumėte taisyklingai atlikti pratimus, o šie jums teiktų didžiausią naudą ir pasitenkinimą.

Joga – puikus pasirinkimas nemėgstantiems intensyvių grupinių treniruočių, didelio tempo, garsesnio muzikinio fono, kuriems sporto salėje svarbiau ramybė ir atokvėpis nuo skubėjimo.

Išbandykite jogą, ir netrukus pamatysite, kaip keičiasi ne tik jūsų kūnas, bet ir mintys. Mes lydėsime jus jūsų visapusio sveikimo kelyje!

Jogos nauda

Padidėja sąnarių plastiškumas ir lankstumas
Atmintis - Mastymas
Pagerėja laikysena
Sumažėja nerimas ir nuovargis
Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas, reguliuojamas svoris
Kraujotaka, širdis, kraujagyslės