Apelsinas

menu

Fitness BIKE

Treniruotės trukmė: 50 min.
Intensyvumas:
Žiūrėti tvarkaraštį

Bike (Fitness Bike) - intensyvi grupinė treniruotė, kurios metu važiuojama stacionariais dviračiais. Ši treniruotė puikiai tinka siekiantiems greitai sulieknėti. Ji ypač rekomenduojama turintiems didesnį antsvorį, nes širdis ir sąnariai apkraunami kur kas mažiau nei bėgant.

„Bike“ sparčiai degina  kalorijas, gerina širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją, stiprina krūtinės, nugaros, pilvo, kojų raumenis.

Per beveik valandą trunkančią mankštą dviračiu atsikratysite įtampos ir tapsite žvalesni bei stipresni ne tik kūnu, bet ir dvasia.

„Bike“ - tai nėra įprasta treniruotė dviračiais, o efektyvi lieknėjimo programa, ugdanti jūsų valią ir fizinę ištvermę. Ši programa ypač tinka siekiantiems numesti svorio kuo greičiau. Per vieną treniruotę vidutiniškai sudeginama apie 600 kcal.

Jeigu mėgstate važinėti dviračiu, šioje treniruotėje patirsite lenktynių azartą. Mankštą vedantis treneris parenka muziką, vaizdus ekrane, pratimų intensyvumą taip, kad važiavimas uždaroje salėje prilygtų tikram pasivažinėjimui kalvota vietove. Pedalus minsite vienu ritmu kartu su visa grupe, o tai garantuoja puikią nuotaiką ir motyvacija stengtis dėl savęs dar labiau!

Išbandykite bike treniruotes, ir džiaugsitės tvirtu, atletišku kūnu, dailiomis kojomis bei puikia savijauta!

Fitness Bike nauda

Jėga - Ištvermė
Sumažėja nerimas ir nuovargis
Sustiprėja raumenys
Formuojamas proporcingas, grakštus kūno siluetas, reguliuojamas svoris
Greitėja medžiagų apykaita
Kraujotaka, širdis, kraujagyslės