Apelsinas

menu
Tapk „Apelsino” komandos dalimi!

Sveikatingumo klubuose šeimai „Apelsinas” mes turime tikslą — motyvuoti ir padėti žmonėms gyventi sveikiau, daugiau judėti ir patirti teigiamų emocijų. Todėl PC Studlendas bei PC Grandus esančiuose mūsų sveikatingumo klubuose šiuo metu dirba virš 30 nuolat besimokančių ir tobulėti nesustojančių sveikatingumo specialistų, iš kurių trečdalis – kvalifikuoti kineziterapeutai. 

 Todėl jei Tavo pašaukimas padėti žmonėms atrasti kelią į sveikesnį gyvenimą, padėti pasiekti užsibrėžtų rezultatų, palaikyti ir įkvėpti — prisijunk prie mūsų komandos! 

D.U.K.

Ar galima pretenduoti į darbo vietą, jei šiuo metu neskelbiama atranka?

TAIP! Nuo asmeninio ar grupinių užsiėmimų trenerių iki administratorių ar rinkodaros specialistų - entuziastingų, talentingų žmonių ieškome nuolat. Tad jei baigei mokslus ir ieškai vietos savo karjeros startui, Apelsinas gali tapti puikia vieta.

Ar galiu siųsti savo cv, jei neturiu pakankamai patirties?

TAIP. Apelsine metodiškai apmokome. Po atitinkamų sporto dalies vadovo mokymų, yra galimybė tapti mūsų autorinės testavimo ir treniravimo programos (SMART training system) treneriu. Taip pat, tikime, kad mokytis ir tobulėti turime nuolat, todėl mūsų klubuose ketvirtadieniais treneriams vyksta paskaitos, kurių metu atnaujinamos žinios ar atvyksta svečiai lektoriai.

Ko reikia asmeniniam treneriui, norinčiam teikti savo paslaugas sveikatingumo klubuose šeimai „Apelsinas”?

Pirmiausia reikia turėti sporto studijų krypties arba krypčių grupės kvalifikacinį laipsnį bei turėti aukštąjį/vidurinį išsilavinimą ir švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatyta tvarka baigti mokymus aukštojoje mokykloje. Taip pat, asmeniniai treneriai pas mus dirba salės nuomos pagrindu, tad reikalinga individualios veiklos pažyma. Žinome, kad pradžia gali būti paini, todėl mūsų personalo vadovė gali padėti.

Jei studijuoju ar auginu vaiką, ar galiu tikėtis lankstaus grafiko bei požiūrio?

Apelsiniečiai - lyg dar viena šeima. Tad tikrai stengiamės derintis bei būti kiek įmanoma lanksčiais.

šiuo metu ieškomeSalės instruktoriaus — asmeninio trenerio!

Nors tarpusavyje dar šią poziciją vadiname “budinčio trenerio”, tačiau geriau pagalvojus, ši pozicija labiau primena ‘namų šeimininko’ rolę, kai susirenka svečiai. Turi pasirūpinti, kad būtų tvarkinga, kad visi daiktai būtų savo vietose, susirinkus svečiams aprodyti namus, daryti viską, kad jie gerai jaustųsi ir nedarytų nesamonių 🤷‍♀️😅

Trumpai apie tai ko tikimės:
🔶 Jog turite asmeninio trenerio darbui tinkamą išsilavinimą.
🔶 Kad domitės sveika gyvensena, o sportas yra tiesiog neatsiejama Jūsų gyvenimo būdo dalis!
🔶 Esate pozityvus, lengvai bendraujantis.

Ką siūlome mainais?

✅ Nuolatinius bei pirminius metodiškus mokymus ir galimybę tapti SMART TRAINING SYSTEM treneriu/ sveikatingumo specialistu.
✅ Asmeninių klientų srautą.
✅ Konkurencingą ir nuo darbo valandų bei rezultatų priklausantį atlyginimą (nuo 500€)
✅ Labai fainą kolektyvą ir vadovus 😉

Jei susidomėjote ar turite draugą, kurį sudomintų toks darbo pasiūlymas — siųskite savo CV el. paštu karjera@apelsinas.lt su prierašu “salės instruktorius”.

P.s. jei Jūsų rekomendacija pasiteisintų — padovanotume Jums 14 d. narystę! 

Ieškome grupinių treniruočių trenerio (-ės)!Mes ir geriausi pasaulyje klientai, besilankantys #Apelsine, ieškome grupinių treniruočių trenerio! Ir ne bet kokio!

Tikimės, kad naujasis treneris (-ė):
🔸Neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto,
🔸Mėgsta grupines treniruotes ir bendrauti,
🔸Yra pozityvus (-i), linksmas (-a)

Mainais siūlome nerealius kolegas ☺️, lanksčias darbo sąlygas, galimybę mokytis ir patrauklų atlygį (nuo 500€, priklausomai nuo darbo valandų kiekio😉)!

Tiesa, dėl naujos pradžios mūsų klubuose pergyventi neverta — kvalifikuotai ir metodiškai apmokome ir garantuojame, jog aprūpinsime išties įdomiu ir perspektyviu darbu!

CV su prierašu “GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ TRENERIS” siųskite iki spalio 31 d. el. paštu: karjera@apelsinas.lt.

🔥 P.s. jei rekomenduosite draugą ir jis taps mūsų oranžinės šeimos dalimi, Jums mielai padovanosime 3 mėnesių narystę 😉


Ieškom ADMINISTRATORĖS (-iaus)!


Iš tiesų, ieškom ne šiaip darbuotojo, bet šeimos nario. Ir ta mūsų šeima, švelniai tariant, tokia įdomi 🤦‍♀️😀

Didžiąją jos dalį sudaro treneriai, tad pokalbių apie mobilumą, žmogaus fizines galimybes, sporto (ir ne tik) psichologiją bei daug juoko — neišvengsite. Šeimos galva, aka vadovė, ganėtinai rimta moteris, bet primena superherojų, kuris visada apie viską pagalvoja, yra pasiekiamas 24/7, bet svarbiausia, kad sukuria labai jaukią aplinką tobulėti ir mokytis. Nemažiau svarbi šeimos dalis ir kiti kolegos — esam iš tų, kur vieni kitus palaikom, padedam, gelbėjam, jei reikia, o atėjus laikui ir pašvenčiam kartu. Na ir svarbiausia dalis — mūsų klientai, apelsiniečiai 🧡

🍊Mūsų klubai — lyg maža bendruomenė, todėl labai svarbu, kad Jūs norėtumėte tapti jos dalimi. Kad mylėtumėte žmones, kad mėgtumėte bendrauti ir šiaip būtumėte pozityvus žmogus, nes viso kito galime išmokyti 😊

Tad apibendrinant:

🔸 Jei sugebi multitask’inti — pvz. miksuodama sveikuolišką kokteilį laisvai gali megzti pokalbį apie treniruotes.
🔸 Jei esi pozityvi asmenybė, kuri dažniau šypsosi nei būna surūgusi;
🔸 Jei gebėsi dirbti su kompiuterine klientų aptarnavimo sistema (apmokiname);
🔸 Jei sportas ir sveikatingumas Tau nėra svetimi;

Tuomet, mes ieškome Tavęs! Siųsk savo CV el.paštu ➡️ karjera@apelsinas.lt iki šio mėnesio galo.

P.S. Net nežinom ar reikia paminėti, bet mūsų kolektyvo nariai sportuoja nemokamai.

P.P.S. Administratorių darbo pamainos nuo 6.00 val. iki 14.00 val. Ir nuo 14.00 val iki 22.00 val. Todėl būtų dienų, kai tektų keltis anksti ar vėliau eiti miegoti. Tačiau esam lankstūs, todėl darbo grafiką tikrai galima derinti su studijom ar kitais reikalais 👌

P.P.P.S. Jei Tu pati (-s) jau turi nuostabų darbą, parekomenduok draugą ir rekomendacija pasiteisins, padovanosim Tau 2 savaičių narystę! 😉