Apelsinas

menu

Asmeninis treneris

Kvalifikuoti treneriai teikia konsultacijas rūpimais klausimais, sudaro treniruočių programą, atitinkančią kliento poreikius ir lūkesčius. Taip pat specialistai veda asmenines treniruotes, kur padeda sportuojantiems atlikti pratimus teisingai ir saugiai bei pasiekti treniruočių rezultatų.

Sveikatingumo klube „Apelsinas“ šeimai dirba per 30 trenerių , iš kurių net trečdalis turi kineziterapijos išsilavinimą. Todėl asmeninis treneris gali ne tik padėti padailinti kūno linijas, sustiprinti kūną, bet ir padėti atsikratyti tam tikrų sveikatos sutrikimų.

Asmeninis treneris – kvalifikuotas, aukštą treniravimo technikos kompetenciją turintis asmuo, kuris dirba su klientu asmeniškai. Treneris motyvuoja siekti rezultatų, moko tinkamos sportavimo technikos, konsultuoja mitybos ir kitais klausimais, šviečia bendruomenę kaip gyventi sveiką ir fiziškai aktyvų gyvenimą.

Treniruotis su asmeniniu treneriu SVARBU, jei:

 • neturite patirties sporto klube ar treniruoklių salėje. Treneris išmoko taisyklingai ir saugiai dirbti su treniruokliais. Treneris padeda įgauti supratimą kaip tinkamai treniruoti skirtingus kūno raumenis, o pats treniruočių procesas būna naudingas visam kūnui, o ne atskiroms kūno dalims.
 • nepavyksta pasiekti norimų rezultatų. Treneris sudaro asmeninių treniruočių programą, orientuotą į norimus treniruočių rezultatus. Reguliarus fizinės kūno būklės matavimas ir fiksavimas motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų. Treniruočių metu asmeninis treneris supažindina su naujomis treniravimosi galimybėmis ir motyvuoja siekti maksimalaus treniruočių efektyvumo.
 • turite tam tikrų sveikatos problemų. Didelę darbo patirtį turintys treneriai užtikrina saugumą treniruočių metu. Treneriai – kineziterapeutai arba sveikatingumo specialistai tinkamai parenka pratimus, kurie padeda pagerinti sveikatos būklę: koreguoti laikysenos sutrikimus, panaikinti nugaros skausmo šaltinius, pagerinti judesių atlikimą ir kt.

Treniruojantis su treneriu galima rinktis 1 iš 6 SMART Training System metodikos programų, kuri atitinka asmeninius poreikius ir treniruočių tikslus:

 1. Svorio korekcija
 2. Sveika nugara
 3. Funkcinė korekcija
 4. Laikysenos korekcija
 5. Fizinių ypatybių lavinimas
 6. Amžiaus korekcija

Kiekvienas naujas sveikatingumo ir sporto klubo „Apelsinas“ klientas turi galimybę nemokamai susitikti su treneriu. Pirma nemokama treniruotė, kurios metu atliekama:

 • SMART konsultacija, kuriuo treneris susipažįsta su kliento fizine parengtimi sportui;
 • kūno sudėties analizė, kuri padeda įvertinti žmogaus asmeninius duomenis;
 • įvadinė treniruotė, kurios metu treneris supažindina su klube esančiomis nemokamomis treniruočių programomis, treniruokliais ir jų naudojimu;
 • sudaroma asmeninė treniruočių programa, pagal kurią toliau sportuojama sveikatingumo klube.

Būtent nuo pirmo susitikimo su treneriu ir prasideda kliento patirtis klube.