Treniruotės

Viliojimo meno studija

Viliojimo meno studija

Kiekvienoje moteryje slypi deivė- ta, kuri mėgaujasi kiekvienu žvilgsniu, kuriai nereikia žodžių- jos kūnas kalba, kurios juokas puošia pasaulį, o jai praėjus pro šalį- akimirkai sustoja laikas… Moteriškas viliokiškumas – talentas, kuris egzistuoja kažkur šalia būtų ir nebūtų stebuklų… O flirtas yra ta mažytė stebuklinga lazdelė, pripildyta kažko nežemiško, nenusakomo, kuri gali visiškai pakeisti Jūsų gyvenimą, jeigu tik žinote kaip ja naudotis!

Viliojimo meno studija yra skirta moterims, norinčioms atskleisti savo vidinę deivę, pažadinti kūno kalbos meną, perprasti flirto psichologiją, išmokti 2 kvapą gniaužiančius šokius, kurie suteiks pasitikėjimo savimi, o Jūsų išrinktajam tai gali būti nepamirštama romantiška dovana…

Suprantama, juk viliojimo meno įgūdžiai praverčia įvairiose gyvenimo situacijose. Ne vien tik siekiant privilioti vyrą, kaip daugelis skuba įsivaizduoti, bet ir padeda išlaikyti gaivius, spontaniškus santykius šeimoje, taip pat praverčia bendraujant ar ieškant kitokių gyvenimo galimybių. Juk tokių dalykų, kaip būti moteriška, elegantiška, koketiška - mūsų nemokė jokia mokykla. O kuri iš mūsų nenori būti patraukli ir žavi?

Stop - aš esu moteris

"Pastebėjau, kad tokie mokymai ypač reikalingi šeimos moterims, veiklioms ir labai užimtoms, kad jos galėtų sustabdyti akimirką ir pasakytų sau "Stop, aš esu moteris" ir aš esu ta pati jauna, graži ir žaisminga", - sako idėjos sumanytoja Kristina Kesminienė.

Iš tiesų dažnai būname geromis darbuotojomis, mamomis, šeimininkėmis, bet pamirštame arba tiesiog neberandame laiko pačios sau. "Moteriškumas yra labai trapus, todėl, mano įsitikinimu, jį būtina puoselėti ir prižiūrėti. Viskas reikalauja priežiūros, juk ir rožių darželį, kad žydėtų, reikia laistyti ir ravėti", - primena studijos sumanytoja.

"Viliojimo meno studijoje", tarp tokių pat bendraminčių, moterys atsipalaiduoja, vėl pažadina savyje giliai užslėptą moterišką žavesį, prisimena tokius elementarius dalykus kaip grakštėja ir keičiasi laikysena avint aukštakulnius, lavina savo kūno kalbą bei plastiką. Jos čia vėl pražysta pačiomis gražiausiomis spalvomis, pasikrauna emociškai, o jų akys vėl pradeda žibėti. Moterys labai mėgsta ir teorines paskaitas apie tai, kaip pažadinti moteriškumą, apie kūno kalbos meną ir flirto paslaptis. "Aš asmeniškai, flirtą galėčiau prilyginti - puodeliui gardžios kavos. Jei po flirto visi jaučiasi gerai, tai argi tai blogo?" - šypsosi K. Kesminienė ir žada studijos dalyvėms atskleisti visas kūno kalbos ir flirto subtilybes. Juk mokslininkai jau seniai įrodė, kad vyrai myli akimis. Tai tegu jie myli savo moteris! Kiekviena yra to verta.

3 savaičių programa:

  • 2 paskaitos apie moterišką magnetizmą ir kaip padaryti įspūdį priešingai lyčiai;
  • 2 kūno plastikos paskaitos;
  • 5 viliotinio šokio pamokos.

Į užsiėmimus būtina užsiregistruoti iš anksto tel. 25 99 22 arba Studlendo "Apelsine" pas administratores.

"Vakarų ekspresas" rašo apie "Viliojimo meno studiją", straipsnį rasite čia >>> http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/sociumas/viliojimo-meno-studija-ir-gyvenimas-vel-prazysta-961988#comment-962889

Kiti straipsniai:

http://www.groziobites.lt/bendruomene/straipsnis/viliojimo-meno-studijoje-atvirai-apie-nuginkluojanti-moteriska-zavesi.html

http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/sociumas/viliojimo-meno-studija-kad-akys-vel-zibetu-897780/

Video iš laidos "Be komentarų"