Apie mus

Vadovo žodis

Sveiki visi sportuojantys ir žadantys tapti mūsų draugais!

Manau, kad Klaipėda – išskirtinė vieta gyventi. Tai miestas su savo tradicijomis, laisvais žmonėmis, tyriausiu pušynų oru. Svarbiausia - pajūryje mes turime vasarą, kad ir ne visuomet šiltą, bet - visuomet  gražią, su daugybe atletiškų, įdegusių, besišypsančių uostamiesčio gyventojų.

Tomas Kesminas

Rudenį, žiemą ar pavasarį daug jų grįžta į sporto sales, o po treniruočių galbūt vėl skuba prie jūros pamatyti įspūdingiausių saulėlydžių, kurie tampa tikra atgaiva sielai.

„Apelsino“ sporto klubai man - tarsi antrieji namai su antrąja šeima: puikiu kolektyvu ir, žinoma, su Jumis, mūsų klientais. Žavu rytais matyti Jus ant bėgtakio, mintimis besiruošiančius naujai dienai, vėliau, įdienojus, – girdėti šurmulį ir sujudimą. Vakarėjant, kai po dienos darbų rūpesčiai nugrimzta, treniruotės „Apelsine” tampa mažyte švente, kurios pabaigoje mėgaujatės pirtimis, gaiviu dušu bei švelniu įdegiu šiltose „saulės voniose”. Tada kvepiantys ir patenkinti savimi keliaujate namo…

Aš stebiu ir džiaugiuosi matydamas, kaip mūsų sporto klubai bei šauni trenerių komanda suteikia Jums pasitikėjimą savimi, ir užkrečia meile sportui.

Rytoj – nauja diena, ir mes vėl pasimatysime viename iš Jūsų „Apelsinų”, kur visada esate laukiami.

Drąsiai sakau : „Apelsinas“ – tai vieta, kurioje visi gali didžiuotis savimi, nes aplinkui - tik bendraminčiai... Čia ne tik sportuojama! Čia bendraujama, šypsomasi, dalijamasi idėjomis, ragaujami įmantrūs sveikuolių kokteiliai, tapę tikru ritualu, kartais geriama pašnekesį sušildanti arbatėlė ar kavutė, pasitaiko net pokštų, kurie sukelia smagų, tikrą juoką – tokį, kuris, kaip gydytojai sako, gaminą vitaminą C :)

 

Dėkoju, kad esate kartu. Juk be Jūsų nebūtų ir mūsų!


Nuoširdžiai Jūsų

Tomas Kesminas

"Vakarų ekspreso" straipsnis apie vadovą Tomą Kesminą-  http://www.ve.lt/naujienos/sportas/tomas-kesminas-sportas---zvalumo-eliksyras-907890/