Treniruotės

Treniruoklių salė

Tik sporto klubuose "Apelsinas" galėsite sportuoti su moderniausiais jėgos ir kardio treniruokliais "Life Fitness", kurie pasižymi ergonomiškumu, patogumu ir kokybe.

"Life Fitness" yra žinomiausias prekinis ženklas fitness įrangos industrijoje. Amerikiečių kompanija, turinčia virš 30 metų patirties, pasitiki sporto klubų savininkai, treneriai, profesionalūs sportininkai ir mėgėjai daugiau kaip 120 pasaulio šalių.

Įvairūs treniruokliai, jų nepralenkiama kokybė, draugiškas ir patrauklus dizainas, komfortas, progresyviausios technologijos, naudojamos treniruoklių konstravime - tai pagrindinės priežastys, kodėl mes pasirinkome būtent "Life Fitness" treniruoklius.

"Apelsino" treniruoklių salėse platus profesionalių treniruoklių pasirinkimas, visuose klubuose įrengtos kondicionavimo sistemos, jie erdvūs ir patogūs. Kiekvienai raumenų grupei čia rasite net po kelis skirtingus treniruoklius, todėl Jums niekada neteks laukti eilėje, kad atliktumėte norimą pratimą.

širdies ir kraujagyslių veiklą stiprinančių treniruoklių pasirinkimas ypač platus: bėgimo takeliai, kelių rūšių dviračiai, "steperiai", "elipteriai" - visuomet pasirinksite pagal savo norą ir poreikį.

"Apelsinas" - tai sporto klubas, savo sėkmę grindžiantis derinant aukščiausios paslaugų kokybės ir klientų aptarnavimo kultūros derinimu, todėl šalia visada bus profesionalūs treneriai, pasiruošę patarti, padėti ar parodyti pratimą.