Į sveikatą

Sėkmės istorijos

Milana Rubackytė


Gegužės mėnesį per radijo stotį "LALUNA" laimėjau naują sporto klubo "Apelsinas" programą ekstra svorio metimui "Greitukas" . Labai džiaugiausi, nes jau seniai norėjau lankyti sporto klubą, o be to turėjau ir keletą nereikalingų kilogramų.

Pirmą kartą atvykus į "Apelsiną" mane pasveikino sporto klubo direktorius bei įteikė svorio metimo "Greitukas" programos dovanų čekį. Mane prižiūrėti buvo priskirta asmeninė fitneso trenerė Airida. Prieš pirmąją savo treniruotę aš svėriau 65,5 kg.

 

Plačiau>>>


Laurent Benua


Esu fotografas. Prieš pusantrų metų fotografavau tuometinį Lietuvos fitneso čempioną, kuris mane užbūrė noru siekti bei tobulėti fitneso srityje. Tuo metu svėriau net 104 kg, todėl ilgai nesvarstęs, nusprendžiau kreiptis į čempionato organizatoriaus ir rėmėjo sporto klubo "Apelsinas" trenerius. Ten susipažinau su vyr. treneriu Arvydu Mišeikiu bei jo žmona, mitybos konsultante - Roberta Mišeikiene.

 

Plačiau>>>

 

Onutė Gerkienė


Onutė tiksliai prisimena datą, kada pirmą kartą apsilankė sporto klube – 2007 m. rugpjūčio 20 d. Tuomet 100 kg svėrusi 1,63 cm moteris prisipažįsta neiškart išdrįsusi praverti sporto klubo duris. Tačiau pradėjusi sportuoti ir sureguliavusi mitybą atsikratė 30 kg antsvorio.

Sportuoti moterį skatino vyras Albertas, dukra Kristina ir... sveikata. O.Gerkienę kamavo aukštas kraujospūdis, peršokdavęs ir 200.

 

Plačiau>>>


 

Indrė Rimkutė

 

2012 m. birželį nusprendžiau: „gana, laikas pokyčiams“, nebenoriu taip atrodyti, 161cm ūgio svėriau net 65 kg. Išdrįsau ateiti į sporto klubą „Apelsinas“, užsisakiau asmenines treniruotes pas trenerį Ramūną Sendrių, nuostabus treneris, privertė mane patikėti, kad numesti 10 kg per 3 mėnesius tikrai įmanoma, nuolat padėjo ir motyvavo.

 

 

Plačiau>>>

 

Viktoras Zubavičius

 

Esu Viktoras iš Mažeikių. Dar visai neseniai svėriau 124 kg. Sumąsčiau kreiptis į plastikos chirurgus dėl greito ir paprasto riebalų šalinimo, nes buvau tam pasiryžęs ir psichologiškai, ir finansiškai.

 

Plačiau>>>

 

Fernandas Narkus

 

Sportuoti pradėjau paskatintas brolio Jordano Narkaus, jis taip pat sportuoja "Apelsine". Dėl savo svorio diskomforto nejaučiau, tik, kai užsidėdavau marškinėlius trumpomis rankovėmis, erzindavo atsikišęs pilvas.

 

Plačiau>>>

Fernandas

 

Aivaras Viržintas


"Pradėjau sportuoti prieš 4 metus, bet vis nesėkmingai - tai pradėdavau sportuoti, tai vėl mesdavau. Tikslas buvo - kovoti su kylančiu antsvoriu. Su didesniu svoriu jaučiausi gana neblogai, kurį laiką man tai netrukdė, bet vėliau po truputį pradėjau jausti mieguistumą, jėgų trūkumą ir diskomfortą, atsirado virškinimo problemų ir kitų antsvorio keliamų bėdų.

 

Plačiau>>>

 

Jurgita Vitkutė


Grįžusi iš Prancūzijos sugalvojau sportuoti, nes būdama ten 6 savaites priaugau apie 6 kg. Tuo metu buvo vasara, tai padidėjusio svorio  nelabai  pajutau, tik aplinkiniai vis "mesteldavo" kokią repliką ar nesilaukiu…

 

Plačiau>>>

 

Anastasija Mamedova


Sugalvojau pradėti sportuoti, nes norėjau pasikeisti ir paruošti savo kūną, kad būtų lengvesnis planuojamas būsimas nėštumas. Ir be abejo norėjau įrodyti sau, kad aš galiu sulieknėti, kad aš esu stipri ir galiu padaryti tai, ko noriu.

 

Plačiau>>>

 

Vytautas Žilėnas


Vytautas Žilėnas - radio stoties "Laluna" laidų vedėjas. Sporto klubas "Apelsinas" treneriai Kristina Kesminienė ir Arvydas Mišeikis Vytautui pasiūlė priimti iššūkį - dalyvauti 3 mėn. svorio metimo projekte ir Vytautas sutiko! Toliau linksmasis laidų vedėjas pasakoja, kaip jam sekėsi per 3 mėn. atsikratyti trukdančio 30 kg antsvorio.

 

Plačiau>>>

 

Saulė Vainoienė


Esu restorano "Gamtos perlai" šeimininkė, taigi turiu galimybę bet kada skaniai pavalgyti. Dirbant tokioje vietoje labai sunku atsispirti virtuvės šefo šedevrams. Net nepastebėjau, kaip priaugau svorio. Diskomfortas didžiulis. Vangumas, energijos stoka, sveikatos sutrikimai.

 

Plačiau>>>

 

Ruslanas Šimkus


Norėčiau pasidalinti savo sėkminga svorio metimo istorija. Rezultatas tikrai džiuginantis - per metus atsikračiau 40 kg. Buvo žmonių, kurie klausė ar aš kažkokia liga susirgau. Girdėjau kalbų, kad pasidariau operaciją, arba, kad naudojau kažkokius brangius svorio metimo preparatus. Bet tikroji tiesa yra tai, kad sunkus darbas ir užsispyrimas atsiperka su kaupu.

 

Plačiau>>> 

Irina Viskantienė


Iš pirmo žvilgsnio, klaipėdietės Irinos istorija mažai kuo skiriasi nuo kitų moterų istorijų, tačiau valios ir nuolatinių pastangų dėka jai pavyko pasiekti tai, apie ką dauguma moterų šiandien tik nedrąsiai svajoja. Irina  gali tapti puikiu pavyzdžiu visoms, siekiančioms atsikratyti nereikalingų kilogramų, pradėti gyventi pozityviai ir sveikai. Tiesa, jos sėkmės istorijoje būta ir juodų momentų, tačiau jie – jau praeityje.

 

Plačiau>>> 

Tomas Petkevičius


Dar prieš tris mėnesius buvau gyvenimu visiškai nusivylęs nutukėlis. Kamavo stiprūs sąnarių skausmai, pilvas trukdė, kai norėdavau susilenkti užsirišti batų raištelius. Mano kraujospūdis buvo padidintas, jaučiau pastovų nuovargį ir neturėjau jokio gyvenimo džiaugsmo, vasarą vengiau pasirodyti prie jūros, nes buvo tiesiog gėda dėl savo išvaizdos.

 

Plačiau>>> 

Olga Šabaš


Dar prieš tris mėnesius buvau gyvenimu visiškai nusivylęs nutukėlis. Kamavo stiprūs sąnarių skausmai, pilvas trukdė, kai norėdavau susilenkti užsirišti batų raištelius. Mano kraujospūdis buvo padidintas, jaučiau pastovų nuovargį ir neturėjau jokio gyvenimo džiaugsmo, vasarą vengiau pasirodyti prie jūros, nes buvo tiesiog gėda dėl savo išvaizdos.

 

Plačiau>>>