Naujienos

"Lieknėjimo studija"

2015 Balandžio 22 d.

Skelbiame registraciją į "Lieknėjimo studiją". Užsiėmimai startuos nuo gegužės 4 d.

Apimčių mažinimo programa.
Sporto klubas “Apelsinas” pristato programą: “Lieknėjimo studija”, kuri suteikia galimybę efektyviai sumažinti apimtis natūraliais būdais tik per 3 savaites.
“Apelsinas” garantuoja, kad greitai ir natūraliai sulieknėti įmanoma. Kaip tai padaryti? Su džiaugsmu pristatome 100 procentų efektyvią 3 savaičių apimčių mažinimo programą “Lieknėjimo studija”, skirtą moterims, norinčioms pagražinti kūno linijas, sumažinti antsvorį ir pagerinti sveikatą per intin trumpą laiką.
Natūralus būdas lieknėti
Idėja sukurti “lieknėjimo studiją” kilo galvojant apie šiuolaikines, visada skubančias, mokančias pasirūpinti savimi moteris.  Šiuolaikinė moteris turi atlikti daugybę vaidmenų ir visus vienodai gerai, o tai nėra lengva.
“Mielosios, vasara jau ne už kalnų, tad siūlome Jums, itin užsiėmusioms ir paskendusioms kasdieniniuose darbuose, nepamiršti ir pasirūpinti savimi. Mylėkite save, ne vien tik kitus. Atminkite, kuo labiau save vertinsi ir mylėsi, tuo daugiau galėsi duoti kitiem, ir tuo daugiau duos kiti” – teigia viena iš programos kūrėjų, “Apelsino”  kūno formavimo trenerė ir grupinių treniruočių vadovė Kristina Kesminienė.
Specialiai šioms moterims sukurtos lieknėjimo programos metu Jūs lengvai atsikratysite nereikalingų kilogramų ir net iki 30 cm kūno apimčių bei pagerinsite savijautą.

Sukurta moterims
“Studijoje vyksta funkcinės riebalų deginimo treniruotės, užsiėmimai su didžiausiais kamuoliais, giluminio kvėpavimo pratimai, garinamasi pirtyje, geriama speciali arbata. Arbatos pertraukos metu treneriai suteikia mitybos rekomendacijas, padeda motyvuoti moteris laikytis šių rekomendacijų. Tai tarsi mergaičių klubas- kuriame ne tik lieknėjama, bet dalijamasi patirtimi, džiaugsmais ir vargais. Moterys jaučiasi ramiau, tvirčiau ir tai padeda per 3 savaites pasiekti puikių rezulatų: sumažėja apimtys, padaugėja energijos, atsiranda viso kūno lankstumas ir lengvumas, atsipalaiduojama ir užsikrečiama gera nuotaika”- pasakoja ir džiaugiasi Kristina.

Dovana dalyvėms- KMI analizė kūno masės analizatoriumi
“Šis modernus aparatas išmatuoja kūno svorį, masės indeksą, riebalų ir liesąją masę, kaulų bei raumenų masės ir jų santykį, vandens kiekį kūne, apskaičiuoja medžiagų apykaitos greitį, metabolinį amžių, vidinius organus supančių riebalų kiekį, nurodo idealų svorį, rekomenduojamą paros kalorijų normą. Šie duomenys naudinti ne tik pradedantiems sportuoti, bet ir stebint rezultatus lieknėjant ar laikantis dietos- galima tiksliai matyti, kaip keičiasi riebalų ir raumenų masė. Duomenys ypač praverčia sudarant konkrečias treniruočių programas ir mitybos planus” – pasakojo Kristina.

“Lieknėjimo studijos” treniruotės
Funkcinės treniruotės- tai treniruotės, kurių metu atliekami pratimai, paruošiantys kūna aktyviai veiklai kasdieniniame gyvenime. Pagerės Jūsų judesiai bei koordinacija, o tai suteiks lengvumo atliekant kasdieniniame gyvenime pasitaikančius judesius lengvai ir saugiai, išvengiant traumų. Treniruočių metu yra sudeginama daugiau kalorijų per trumpesnį laiko tarpą, lyginant su kitokio tipo treniruotėmis- tai visapusiškos treniruotės, lavinančios visą kūna harmoningai. Funkcines treniruotes sudaro kompleksiniai pratimai, kurių metu apkraunama daug raumenų grupių vienu metu.
Kvėpavimo ir tempimo treniruotės pagreitina medžiagų apykaitą. Gilus kvėpavimas didina deguonies koncentraciją kraujyje- stiprinama imuninė sistema, greitinama apytaka ir tirpinami riebalai, mažėja moteris kankinantis celiulitas.
Pirtelė sušildo ne tik giliai esančius organus, kaulus ir sąnarius, ji taip pat išvalo organizmą nuo toksinų. Po pirties mėgausimės specialia arbata ir diskurtuosime mitybos klausimais.
Pratimai atliekami su kamuoliu yra ypač efektyvūs siekiant reguliuoti raumenų formą, gerinti medžiagų apykaitą, ugdyti laikyseną, susikaupimą bei koncentruoti susikaupimą.

Programa startuoja kiekvieną mėnesį
Trijų savaičių lieknėjimo ir apimčių mažinimo programa startuoja kiekvieną mėnesį. Maksimalus grupės dydis – 14 moterų. Užsiėmimai vyks 3 kartus per savaitę. Renkamos vakarinės ( nuo 19.30 iki 21 val.) grupės. Norinčias dalyvauti kviečiame registruotis “Apelsino” sporto klube, adresu H. Manto 84, Klaipėda, arba tel. 846 259 922

Naujausios naujienos

Atvirų durų dienos visuose sveikatingumo klubuose "Apelsinas" Klaipėdoje!

Atvirų durų dienos visuose sveikatingumo klubuose "Apelsinas" Klaipėdoje!

2017 Rugsėjo 08 d.

Atvirų durų dienose „Apelsine“ - ypatingos dovanos Jums ir Jūsų vaikams! Plačiau

„Apelsinas“ keičiasi – tampa sveikatingumo klubu visai šeimai

„Apelsinas“ keičiasi – tampa sveikatingumo klubu visai šeimai

2017 Birželio 02 d.

Kaip rasti laiko daugiau pabūti su šeima, kai darbams atlikti, rodos, ir visos dienos neužtenka? Kartu sportuoti! Plačiau