Paslaugos

Masažo salonas

Masažas - būdas atsikratyti rūpesčių

Masažas - kone seniausias artimo bendravimo būdas ir vienas didžiausių žmonijos malonumų - buvo praktikuojamas jau akmens amžiuje.
Šiltų rankų prisilietimas, glostymo technika ir tam tikrų taškų spustelėjimai stebuklingai veikia visą mūsų organizmą. Masažuojant galima patobulinti kūno formas, nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį, gydyti susirgimus.
Kiekvienas masažo būdas turi po nedidelę paslaptį, todėl kiekvieno poveikis skiriasi. Tačiau visiems masažams būdinga tai, kad jie magiškomis galiomis grąžina jėgas, suteikia žvalumo, padeda išlaikyti gražią figūrą.
Masažas yra vienas patikimiausių būdų per pusvalandį ar valandą atsikratyti savo rūpesčių, teigia masažuotojai. Kai besikeičiantys orai ar klimatas smarkiai veikia žmogaus organizmą, išryškindami slaptus negalavimus ir net skausmus, masažo kursas grąžins jums jėgas, optimizmą ir grožį.
Visiems yra žinoma, kad masažas sulaiko jaunystę, padeda atsipalaiduoti, nuima įtampą ir pagerina įvairių organizmo sistemų funkcijas. Masažas pagerina apytakos procesus, skaido riebalus ir padeda pašalinti šlakus, pagerina odos būklę.
Terminas "masažas" atsirado gilioje senovėje. Kilęs iš lotynų žodžio, reiškiančio "minti, spausti, glostyti".
Masažas - seniausia gydymo priemonė. Maždaug prieš 2400 metų Senovės Graikijoje gydytojas Hipokratas kaip sveikatos šaltinį rekomendavo kasdien po kvapnią vonią ir samažą su aliejum...
Masažas yra vienas iš patikimų būdų per pusvalandį ar valandą atsikratyti savo rūpesčių.  Reguliarus masažas sumažina nervingumą, nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, nepaslankius sąnarius, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.
Gydomasis klasikinis masažas yra taikomas įvairioms ligoms gydyti, pažeistoms organizmo funkcijoms atkurti bei normalizuoti.
Masažas - efektyvi relaksacijos priemonė, kuri padeda pašalinti stresą, atpalaiduoti įsitempusius ir skaudančius raumenis, skatina odos ir gilesnių audinių kraujo apytaką, sumažina galvos skausmą, išvaduoja nuo nemigos. Jo tikslas - pagerinti veninę, arterinę bei limfos apykaitą. Tokiu būdu iš organizmo greičiau pašalinami medžiagų skilimo produktai ir raumenys geriau aprūpinami krauju, tampa elastingesni. Masažas teigiamai veikia centrinę bei periferinę nervų sistemą, neretai juo gydomi virškinimo sutrikimai ( vidurių užkietėjimai, žarnyno spazmai ), nugaros raumenų tonuso sutrikimai.
Bendras kūno masažas stiprina sveikatą, atjaunina organizmą, nuima stresą ir nervinę įtampą, atpalaiduoja, stiprina imunitetą, padeda atsigauti po sunkaus darbo, sumažina raumenų spazmus ir įtampą, sumažina skausmą, pagerina limfos tekėjimą ir bendrą organizmo būklę.
Bendras kūno masažas taip pat teigiamai veikia odą ( pagerėja prakaito, riebalinių liaukų veikla, odos kvėpavimas ), pagerina viso organizmo kraujotaką, pagreitina medžiagų apykaitą, padidina raumenų darbingumą.

Masažo nauda:

  • masažas gerina kraujotaką;
  • masažas gerina kvėpavimą;
  • masažas gerina virškinimą;
  • masažas didina organizmo atsparumą;
  • masažas didina raumenų ištvermingumą;
  • masažas atpalaiduoja;
  • masažuojamuose audiniuose gerėja limfos ir kraujo apytaka, medžiagų apykaita, odos kvėpavimas, nyksta kraujo sąstovis;
  • po masažo oda tampa elastingesnė, atsparesnė temperatūros svyravimams;
  • masažo metu tonizuojama visa kraujagyslių sistema, palengvinamas širdies darbas.

Masažus atlieka Daiva Repšienė. Dėl masažo seanso pasiteirauti galite tel. +370 686 95300