Paslaugos

Asmeninis treneris

Kvalifikuoti sporto klubo "Apelsinas" treneriai sudarys asmenines programas, skirtas tik Jums. Treneris įdėmiai Jus išklausys, išsiaiškins Jūsų pageidavimus ir, atsižvelgdamas į sveikatos būklę, sudarys Jums tinkančią programą.

Sporto klube galite užsisakyti ir asmenines treniruotes su mūsų treneriais. Tai gali būti 3, 6 ar Jūsų pageidaujamas treniruočių skaičius. Treneris padės pratimus atlikti teisingai, motyvuos bei suteiks mitybos rekomendacijas.

Asmeninių trenerių paslaugos

 • ATP - Asmeninės treniruočių programos sudarymas
 • AT - Treniruotė su asmeniniu treneriu ir mitybos rekomendacija
 • ATP + AT- Individualios asmeninių treniruočių programos sudarymas ir trenituotė su asmeniniu treneriu
 • Įvairūs paslaugų paketai ir deriniai

Asmeninis treneris – kas jis?

Pastaruoju metu sporto paslaugų rinkoje didelį populiarumą įgijo asmeninės treniruotės - trenerio darbas su vienu klientu. Pakankamai daug sportuojančių žmonių yra susidomėję šia darbo kryptimi. Visų pirma, tai tapo madinga, kaip, pavyzdžiui, asmeninis kirpėjas, masažistas ar gydytojas. Antra, daliai žmonių atsivėrė didesnės materialinės galimybės. Trečia, daili, sportiška, tvarkinga išvaizda – tai tam tikras sėkmingo žmogaus įvaizdžio sustiprinimas. Ketvirta, informacinis laukas šiandien yra pripildytas milžiniško skaičiaus kūno kultūros krypčių, įdomių ir patrauklių užsiėmimų, kurie kartkartėmis pasiekia mados viršūnę. Prisiminkite beprotišką bėgimo ristele populiarumą; vėliau – žiemos maudynės, joga, lauko tenisas; šiais laikais – sporto centrai ir treniruoklių salės...

Žodžio „asmeninis“ esmė - asmeniniai santykiai, todėl pagrindinis asmeninės treniruotės kriterijus yra glaudesnis ryšys tarp sporto instruktoriaus ir besitreniruojančio asmens.

Priežastys, dėl kurių žmonės renkasi asmeninio trenerio paslaugas:

 • Žmogus neturi laiko savarankiškam treniravimuisi, paieškoms, energetinėms ir moralinėms sąnaudoms. Jis nori paspartinti savo treniruočių progresą.
 • Žmogus yra drovus, blogai jaučiasi kolektyve, pirmenybę teikia siauram bendravimo ratui ir tikisi trenerio palaikymo.
 • Jam reikia įvairiapusės instruktoriaus pagalbos, nes jis niekada anksčiau nėra sportavęs.
 • Jis turi neigiamą treniravimosi patirtį ir tikisi rezultatų iš asmeninių treniruočių.
 • Jis pretenduoja į profesionalų lygį. Nori dalyvauti varžybose arba įgauti kultūristo formą.

Sportavimo su asmeniniu treneriu privalumai:

 • Su treneriu Jūs daug greičiau pasieksite norimą rezultatą, todėl, kad Jūs būsite mokomas tikslios pratimų atlikimo technikos ir turėsite galimybę naudoti efektyvesnius pratimus.
 • Jūsų asmeninis treneris naudoja tikslią ir tinkamiausią treniruočių metodiką.
 • Asmeninis treneris sistemingai kontroliuoja Jūsų sveikatos būklę, atlieka būtiną testavimą ir nustato fizinį parengtumą krūviui treniruotėje.
 • Asmeninis treneris tiksliai dozuoja treniruočių krūvį. Jei Jūsų treniruočių krūvis bus per mažas, to nepakaks planuojamiems tolimesniems pokyčiams. Jei Jūs persistengsite, pirmiausia perkrausite nervų sistemą ir prasidėję teigiami pokyčiai gali baigtis. Jums būtinas „aukso vidurys“, kurį Jums ir atras treneris, turintis didelę praktinę treniruočių patirtį.
 • Asmeninis treneris padės Jums kontroliuoti mitybą. Visi puikiai žinome, kad mūsų mityba toli gražu nėra labai sveika ir racionali. Kartais tarp mūsų maitinimosi būna ilgos pertraukos, kartais valgome „greitą“ maistą, kartais persivalgome vėlai vakare. Be to, gana dažnai norisi “atsipalaiduoti“ ir prisivalgyti įvairiausių saldumynų. Treneris paaiškins Jums, kaip tinkamai maitintis, ir taps patikimu partneriu, padedančiu susidoroti su įvairiausiomis silpnybėmis ir pasiekti norimo rezultato.
 • Treniruotės su asmeniniu treneriu skatins Jus sistemingai treniruotis. Deja, tik nuo noro pasiekti rezultatą (sulieknėti, pagerinti sveikatą, išryškinti raumenis ar kt.) savaime niekas nepasikeis – visada reikės pastangų. Asmeninis treneris būtinai nuteiks ir skatins, kad Jūs rastumėte savyje jėgų treniruotis. Laikui bėgant, Jūsų kūnas keisis ir atrodys vis geriau, gerės sveikata ar/ir sportiniai rezultatai. Jei reikės, treneris sugebės Jus nuteikti net žygdarbiui treniruotėje! Kartais mes norime praleisti treniruotę todėl, kad paprasčiausiai neturime nuotaikos, todėl, kad lauke nuostabus oras, ar todėl, kad tuo metu norisi užsiimti visai kitais dalykais. Tačiau, jeigu Jūs žinosite, kad treniruotėje Jūsų laukia asmeninis treneris, Jūs būtinai ateisite ir dėl to niekada nesigailėsite.
 • Atliekant pratimus treneris Jus stebi, padeda ir patikimai saugo nuo traumų. Treniruodamiesi Jūs galite būti įsitikinę: su asmeniniu treneriu Jūs apsaugoti nuo klaidų ir nesėkmių. Patikima apsauga ir būtina pagalba mokantis taisyklingai ir efektyviai atlikti pratimus, leis Jums susikoncentruoti į tai, ką darote, jausti treniruočių malonumą ir laipsniškai gerinti fizinę būklę.
 • Asmeninis treneris yra Jūsų siekiamo rezultato bendrininkas. Asmeninis treneris supranta, kad Jūs juo labai pasitikite ir jaučia atsakomybę padėti siekti Jums norimo rezultato, todėl naudoja kiekvieną, net mažiausią progą, didinti treniruočių efektyvumą.
 • Treniruodamiesi su individualiu treneriu, Jūs visada jausite didesnį susidomėjimą sportuoti. Susidomėjimas – yra viena iš pagrindinių sėkmės priežasčių. Neprarasti noro sportuoti savarankiškai treniruojantis yra labai sunku. Patyręs treneris taip sudarys Jūsų treniruočių programą, kad Jūs neprarastumėte susidomėjimo ir entuziazmo.
 • Individualios treniruotės prižiūrint treneriui ypač naudingos žmonėms su įvairiais sveikatos sutrikimais ir patyrusiems traumas.
 • Treneris – įdomus bendravimo partneris. Į treniravimąsi sporto klube negalima žiūrėti tik kaip į sunkų darbą tikslingai siekiant rezultato. Daugumai sporto salių lankytojų sporto klubas yra poilsis, bendravimas ir maloni laiko praleidimo forma, todėl asmeninis treneris stengsis sukurti malonią aplinką aktyviam poilsiui ir įdomiam bendravimui.

Išbandykite asmenines treniruotes, nes tik sporto klubuose "Apelsinas" - kvalifikuoti ir paslaugūs treneriai, kurie padės Jums sportuoti, motyvuos ir patars!

 

Individualių konsultacijų kainynas


Individualių konsultacijų kainyną PDF formatu galite parsisiųsti čia.