Treniruotės

Karatė vaikams

Karatė treniruotes vaikams veda Aivaras Engelaitis Sensei 5 Dan.

Aivaras Engelaitis

Treniruotės vyksta trečiadieniais ir penktadieniais, 16 val., sporto klube "Apelsinas" "Studlendo" prekybos centre. Daugiau informacijos ir konsultaciją Jums suteiks treneris mob. +370 699 64397 arba el. paštu info@jundokan.lt

Mūsų tikslas - ne vaiko sportiniai rezultatai, bet visapusiškas asmenybės tobulėjimas

Kaip karatė gali pakeisti jūsų vaiko gyvenimą?

Karatė treniruotės – tai ne tik jūsų vaiko užimtumas, sulaikantis jį nuo neveiklaus šlaistymosi gatvėmis, apsaugantis nuo neigiamos “gatvės” įtakos, žalingų įpročių, narkotikų. Tai – kur kas daugiau: karatė išugdys jūsų vaikuose savybes, būtinas, norint pasiekti sėkmę gyvenime. Gebėjimas užsibrėžti tikslą ir atkakliai jo siekti – ši savybė gali pastebimai pakeisti bet kurio žmogaus gyvenimą. Vaiko pasiekimai treniruotėse formuoja teigiamą jo įvaizdį apie save gyvenime.

Mūsų karatė mokyklos treniruotėse vaikai mokomi to, ko jiems labiausiai reikia – disciplinos, kantrybės, susikaupimo, ryžtingumo, pasitikėjimo savimi ir pagarbos bendraamžiams bei vyresniesiems. Mokydamiesi gerbti kitus, vaikai išmoksta gerbti ir save!

Karatė treniruočių dėka vaikai sustiprėja ne tik fiziškai, bet ir morališkai, tvirtėja jų charakteris, grūdinasi valia.

Egzistuoja nuomonė, kad kovos menai skatina vaikų agresiją, tačiau tradicinėje karatė mokykloje, kokia yra Jundokan, yra priešingai. Mokydamiesi karatė vaikai įgyja savikontrolę ir šis elgesio modelis treniruočių metu persikelia ir į kasdienį jų gyvenimą. Prievartos vaikai daugiau išmoksta kasdieniniame gyvenime – per televiziją, kompiuterinius žaidimus bei gatvėje. Treniruočių metu kantriai kartodami karatė judesius, vaikai mokosi savidisciplinos, atkaklumo siekiant užsibrėžtų tikslų, draugiškumo ir kolektyviškumo.

Be to, lygiagrečiai su fiziniais pratimais, vaikams diegiami svarbūs moraliniai priesakai – Dojo Kun, kurių laikymasis treniruočių metu daro reikšmingą poveikį vaiko asmenybei ir už salės ribų. Siekdami optimalių rezultatų, mes stengiamės bendradarbiauti ir su tėvais.

Mūsų mokymo programa - tai darni, laipsniška bei logiška asmenybės vystymo sistema

Mūsų mokymo programos dėka jūsų vaikai ne tik išmoks karatė savigynos veiksmų, bet taip pat išvystys ir aštuonis svarbius “gyvenimo įgūdžius”: Atmintį, Fizinį pajėgumą, Kolektyviškumą, Pusiausvyrą, Discipliną, Susikaupimą, Savikontrolę ir Koordinaciją.

Aštuoni svarbūs “Gyvenimo Įgūdžiai”:

  • Atmintis – kaip ir daugelis kitų įgūdžių, ji tobulėja praktikos ir kryptingų pastangų dėka. Ši savybė padeda efektyviau bendrauti su kitais ir veikia visas gyvenimo sritis. Jūsų vaikas išmoks efektyviau bendrauti su kitais žmonėmis.
  • Fizinis pajėgumas/Judrumas - Karatė yra holistinė disciplina. Karatė pratimai stiprina sveikatą ir padeda išlikti sveikais visą gyvenimą. Tik sveikas ir stiprus kūnas turi pakankamai energijos pasiekti gyvenimo tikslams. Jūsų vaikas išmoks principų, kurie valdo judesius, padeda pašokti, pasilenkti, greitai judėti aplink.
  • Kolektyviškumas – jo pagrindas – tai santykių užmezgimas ir tarpusavio bendradarbiavimas. Jo dėka vaikai mokosi suprasti, kaip dirbti kartu siekiant bendro tikslo, kaip priimti iššūkius ir juos įveikti. Jūsų vaikas išmoks priimti iššūkius ir juos įveikti ne tik vienas, bet ir kartu su draugais.
  • Pusiausvyra/Lankstumas – tai ne tik stovėjimas ant vienos kojos ar gebėjimas atlikti „špagatą“. Karatė treniruotės gerina pusiausvyrą ir lankstumą visose gyvenimo veiklose: darbe, žaidžiant, mokykloje. Jūsų vaikas žaisdamas žaidimus ir atlikdamas mokomąsias užduotis išmoks kontroliuoti savo pusiausvyrą, pastebimai pagerins lankstumą.
  • Disciplina – padaryti tai, kas liepta, nėra sunku. Savidisciplina – tai žinojimas, ką daryti ir to darymas, kai niekas neliepia. Tai išvysto valios jėgą, sustiprina charakterį ir sėkmės įgūdžius. Atlikdamas kovos menų veiksmus su didelėmis pastangomis ir rimtu nusiteikimu, vaikas sustiprins savo ryžtą ir atkaklumą. Jūsų vaikas išmoks priimti iššūkius, netgi žinodamas, kad jų įveikimas nėra lengvas.
  • Susikaupimas/Koncentracija – mes mokome 3 koncentracijos taisyklių: sukoncentruoti žvilgsnį, sukoncentruoti kūną, sukoncentruoti protą. Dažniausiai, iš pradžių vaikas gali susikoncentruoti keletą sekundžių, vėliau – apie minutę, kol galų gale jis gali išlikti susikoncentravęs visos užduoties atlikimo metu. Jūsų vaikas išmoks sukoncentruoti visą savo dėmesį į duotą užduotį.
  • Savikontrolė/Drąsa – mes mokome vaikus kontroliuoti ne tik savo kūną, bet ir protą. Fizinė savikontrolė gerėja stiprėjant proto kontrolei, o proto kontrolė gerėja tobulėjant fiziniams įgūdžiams. Jūsų vaikas išmoks nugalėti jaudinimąsi ir baimę.
  • Koordinacija – Viena iš išskirtinių karate ypatybių yra tai, kad skirtingai nuo kitų sporto šakų, kurios vysto tik tam tikro veiksmo jėgą, karatė treniruoja visas kūno dalis. Jūsų vaikas išmoks greitai ir tiksliai atlikti judesius bei kontroliuoti kūno padėtį.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį: mūsų treniruotės yra griežtai laipsniškos - kūnas ruošiamas sudėtingesniems krūviams palaipsniui, atsižvelgiant į sveikatos būklę ir treniruotumą, todėl fizinių traumų tikimybė yra labai maža.

Į karatė treniruotes kviečiame paauglius – 11-18 m. vaikinus ir merginas.