D.U.K

Nemačius žmogaus neįmanoma patarti. Geriausia psilankyti pas Apelsino trenerius, kurie sudarys individualią sporto ir mitybos programą.

Po nėštumo ir gimdymo nevertėtų persistengti ir imti itn aktyviai sportuoti. Siūlyčiau pradėti nuo kalanetikos, lengvos treniruoklių salės. Po keleto mėnesių, kūnui sutvirtėjus, galima pradėti pilates ir kitus užsiėmimus.

Geriausia atvykti asmeninei konsultacijai su treneriu - jis/ji sudarys treniruočių grafiką, parinks tinkamiausią aerobikos rūšį ir sudarys mitybos planą.

Geriausia pasikonsultuoti su asmeniniu treneriu. Treneris įvertins Jūsų fizinę būklę ir patars, kurios papildus iš "Maistas sportui" įsigyti.

Geriausia pradėti nuo ramių treniruočių - kalanetikos, pilates ar jogos. Treniruoklių salė taip pat tinka, tačiau reikia  pasikonsultuoti su asmeniniu treneriu.

Labas,  Deimante. Labai sunku patarti nematant tavęs - galbūt liemens apimtis visiškai normali, juk neparašei nei svorio, nei ūgio. Geriausia būtų susiderinti mitybą ir mankštintis treniruoklių salėje. Rekmenduoju mūsų Studlendo trenerę Robertą - ji turi didelę patirtį su merginų svorio metimu ir formų gražinimu. Siūlau kreiptis pas ją, susidėlioti mitybą ir treniruočių planą ir pažadu, kad jo laikantis, tikrai sulieknėsi ir išryškinsi taliją.

Geriausias pratimas norint suliekninti šlaunis - dviračio mynimas. Taip pat bet kokia kita aktyvi veikla. Būtina sveika mityba. Norint pradėti sportuoti ir maitintis teisingai, siūlau užsukti į Studlendo Apelsiną pas trenerį Ramūną - jis turi daug patirties "taisant" vaikinų problematines kūno vietas.

Sportuoti Vladas pradėjo dar paauglystėje, kai jam buvo 17 metų. Jis lankydavosi įvairiuose Klaipėdos sporto klubuose- vienur ilgai neužsilaikydavo, nes nepatikdavo aplinka, žmonės, kitur sportuodavo ilgesnį laiką- taip Vladui pavyko išlaikyti gerą fizinę būklę.

Buvo ir sporto pertraukų, nes V. Žadeikis kurį laiką gyveno ir dirbo užsienyje, kur galimybių pasportuoti nebuvo. Grįžęs sportininkas į Lietuvą vėl pradėjo intensyviai sportuoti, sudalyvavo fitneso varžybose, tačiau taip puikiai nepasisekė, kaip su trenerių Arvydo ir Robertos Mišeikių pagalba - V. Žadeikis tapo 2013 metų Lietuvos nacionalinio čempionato absoliučiu nugalėtoju.

Laurentas sportuoti pradėjo prieš pusantrų metų būdamas 104 kg svorio. Iš pradžių jo tikslas buvo tiesiog numesti keletą kilogramų. Tačiau, treneriai Arvydas ir Roberta Mišeikiai, pastebėję, kad Laurentui ne tik puikiai sekasi numesti šiek tiek svorio, bet ir esą daug valios laikytis sveikos mitybos, pasiūlė pasiruošti 2012 metų Lietuvos fitneso čempionatui. Sportininkui patiko ši mintis, ir ne veltui, nes L. Benua užėmė 1- ąją vietą fitneso modelių kategorijoje.

Tikimės, kad šis laimėjimas nepaskutinis, nes entuziastingasis sporto mėgėjas jau ruošiasi Europos fitneso varžyboms.

Norint sužinoti, ar iš tiesų reikia lieknėti, reikėtų turėti visus duomenis - ūgį, svorį. 15m. galim asportuoti ir aerobikos treniruotėse ir treniruoklių salėje, tačiau tik su trenerio priežiūra.