Treniruotės

Body Flex studija

Body Flex

Atskleiskite dailios figūros ir puikios savijautos paslaptį vos per dvi savaites! Visiems, norintiems veiksmingai ir greitai padailinti kūno linijas, šiandien rekomenduojame efektyviai liekninančios BODY FLEX mankštos 10-ies dienų kursą sporto klube “APELSINAS”- Klaipėdoje.
“Body flex” - tai raumenų stangrinimas ir figūros formavimas, energijos kaupimas ir puikios savijautos paieškos. “Body flex” esmė - gilus diafragminis kvėpavimas, kuris derinamas su raumenų tempimo pratimais. “Body flex” metu deginami nereikalingi riebalai ir tuo pat metu tempiami ir stangrinami raumenys.
Gera savijauta neatsiejama nuo sveiko, t.y. neturinčio antsvorio, kūno. Kvėpavimo pratimai padeda suformuoti taisyklingą kvėpavimą, kuris padeda gydytis bronchitą, kosulį, astmą. Padidėjęs fizinis aktyvumas padeda išvengti depresijos, ramina nervų sistemą.
"Body flex" tinka visiems nuo 16 metų iki... tiek moterims, tiek vyrams, nepriklausomai nuo to, koks yra Jūsų fizinis pasirengimas, kūno lankstumas, svoris ar kūno apimtys. Šiuos pratimus gali atlikti kiekvienas ir sėkmingai lieknėti arba tiesiog susigrąžinti ir palaikyti puikią savijautą! "Body flex" pratimai yra saugūs ir juos gali daryti žmonės, turintys netgi sąnarių bei nugaros problemų.
Dauguma žmonių, susidomėję šia mankšta, atsisveikino su tokiomis problemomis. "Body flex" - tai maksimalus rezultatas išeikvojant minimaliai pastangų.


Atlikdami Body Flex mankštos pratimus pastebėsite vien teigiamus pokyčius:

  • Sustangrės kūno oda;
  • Sumažės kūno apimtys;
  • Atsikratysite celiulito;
  • Tapsite lankstesnės;
  • Akivaizdžiai pagerės savijauta
  • Nebejausite nuovargio ar silpnumo jausmo;
  • Atsikratysite galvos ar raumenų skausmo;
  • Susitvarkysite laikyseną.


„Bodyflex" ypač padeda kovojant su celiulitu – juk tai viso labo tie patys riebalai, tik su medžiagų apykaitos šalutiniais produktais. Diafragminis kvėpavimas pagreitina kraujotaką, o specialūs tempimo pratimai nukreipia deguonies prisotintą kraują į problemines vietas ir padeda veiksmingai atsikratyti celiulito.

Studija vyksta kas mėnesį pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais. Registruokitės tel. 25 99 22 arba Studlendo "Apelsine" pas administratores.

Apie studiją rašo "Vakarų ekspresas" http://www.ve.lt/naujienos/sportas/body-flex-manksta-minimalios-pastangos-ir-maksimalus-rezultatas-947910/

Studijos sumanytoja ir vadovė Kristina pasakoja apie "Body Flex"