Apie mus

Klientų atsiliepimai


Aukščiausio lygio sporto klubas

Sporto klubas „Apelsinas“ turi viską kas, mano nuomone, yra reikalinga aukščiausio lygio sporto klubui: erdvi bei jauki salė, naujausi treniruokliai, malonūs ir visada pasiruošę patarti treneriai bei personalas. Čia mėgstu sportuoti, nes galiu rasti visą man reikalingą sporto inventorių. Kadangi pasiruošimas varžyboms vyksta ciklais, skirtingu metu aš naudoju skirtingą ir labai plataus spektro inventorių: standartinius treniruoklius, „Bosu“ kamuolius, „TRX“ gumas, aukščio pakopas, giras, „Concept“ irklavimo treniruoklį ir t.t. Visa tai yra „Apelsine“.

Lukas Kubilius, Karate kyokushin mokyklos "Shodan" vadovas

Čia visi suras tai, ko kiekvienam reikia

Kiekvienas , kas nori sportuoti ar tiesiog pagerinti savo sveikatą "Apelsine" suras tai , kas klientams aktualu labiausiai : - jaukią aplinką , - draugiškus klubo narius , - profesionalius ir savo darbą mylinčius trenerius . Dievo palaimos !

Arnoldas Valkauskas, katalikų kunigas ( egzorcistas )

"Apelsinas" - sporto ir geros nuotaikos oazė

Kuomet po įtemptos dienos darbų pavargstu psichologiškai, nėra nieko geriau, kaip atvažiuoti į "Apelsiną" ir čia tiesiog iš širdies išsilieti sportuojant. Tuomet tampu rami ir pailsėjusi. Šiame sporto klube tvyro išskirtinė, čempioniška atmosfera. Būtent sporto klubo "Apelsinas" trenerių pagalba man pavyko gerokai patobulinti savo kūno linijas ir net 2010 metais tapti pasaulio mėgėjų fitneso prizininke. Tai įrodo, kad čia dirba itin puikūs sporto specialistai, sugebantys kardinaliai pakeisti žmonių kūnus. Daug liaupsių nusipelno "Apelsino" treneriai: Arvydas Mišeikis ir Ramūnas Sendrius. Sporto klubas "Apelsinas" - lyg antri mano namai.

Rosita Paulauskaitė, grupės "Junior" narė, laisvalaikio komplekso "Nesė Pramogų bankas" rinkodaros vadovė

Nei vienas sporto klubas neprilygsta

Nemažai klubų esu išbandęs, bet nė vienas neprilygo "Apelsinui". Ne tik interjero ir erdvės prasme, bet ir treniruoklių, laisvų svorių bei kardio treniruoklių pasirinkimo gausumu. Kai atėjau sportuoti į šį klubą, treniruoklių įvairovės dėka pavyko padaryti didelę pažangą.

Tomas Eigertas, grupės "Pikaso"; narys

Visada sulauksi trenerio pagalbos

Man sportas - neatsiejama gyvenimo dalis. Profesionaliai nebesportuoju, tačiau didžiąją gyvenimo dalį kasdien draugavus su aktyviu sportu - fiziniai krūviai yra tiesiog būtini. Sporto klube "Apelsinas" yra visko ko reikia: įvairiausių svorių hantelių, staklių, štangų, bėgimo takelių bei kardio treniruoklių. Džiugina ir tai, kad treneriai nuolat prieina, padeda ir žarsto patarimus.

Eurelijus Žukauskas, buvęs profesionalus krepšininkas (Lietuvos rinktinės narys, Europos čempionas, dukart olimpinis prizininkas)

Žvalumo, energijos ir pozityvumo užtaisas

Po sunkios dienos darbų, dokumentų analizavimo ir kitų darbinių reikalų sporto klube "Apelsinas" tiesiog pravedinu galvą, pamirštu rūpesčius ir pasisemiu jėgų naujoms idėjoms. Šiame sporto klube tvyro maloni atmosfera ir tiesiog užkrečianti gera nuotaika. Šis sporto klubas - tai tarsi žvalumo ir energijos šaltinio užtaisas, priverčiantis į gyvenimą žvelgti pozityvesnėmis spalvomis.

Olga Žalienė, Jūrų muziejaus direktorė

"Apelsinas" - puiki vieta mano treniruotėms

Man labai patinka "Apelsino" sporto klubas, kadangi jis išsiskiria itin jaukia atmosfera, švara ir modernumu. Čia visuomet pasisemiu ne tik jėgų, bet ir geros nuotaikos, tampu žvalesniu. "Apelsinas" - puiki vieta mano treniruotėms.

Egidijus Sipavičius, dainininkas

"Apelsino" treneriai- draugai

Man itin patinka sporto klubo "Apelsinas" treneriai, jų paslaugumas, mandagumas ir profesionalumas. Būtent jų žinių pagalba ir sugebėjimo motyvuoti sportuoti, skatinimo sveikai maitintis, galima pasiekti optimalių rezultatų. Iš pradžių mane šiek tiek stebinio, tačiau vėliau pripratau, kad treneriai rūpinasi kiekvienu klientu lyg saviškiu ar artimu žmogumi. Tai itin pagirtinas reiškinys.

Inga Jankauskaitė, aktorė, televizijos laidų vedėja

Klaipėdoje renkuosi tik sporto klubą "Apelsinas"

Kuomet lankausi Klaipėdoje, visuomet ateinu pasportuoti į "Apelsiną". Itin mėgstu Kalanetikos treniruotes. Čia dirba itin profesionalūs, motyvacijos ir geros nuotaikos įkvepiantys treneriai.

Agnė Bilotaitė, Seimo narė

Kokybė, švara, mandagumas- štai ko reikia sporto klubui!

Jau vien įžengus pro sporto klubo "Apelsinas" duris, pakyla nuotaika: pasitinka mandagios, malonios, gražios ir nuolat besišypsančios administratorės. Šį klubą pasirinkau dėl itin kokybiškų JAV gamybos treniruoklių ir sporto klubo higienos, švaros.

Deividas Bastys, "Pikaso" grupės narys

Labai daug privalumų

Treniruoklių salėse lankausi daugiau nei dešimtmetį. Per tą laikotarpį teko sportuoti turbūt visuose daugiau ar mažiau žinomuose Klaipėdos sporto klubuose. "Apelsinas" išsiskiria būtent savo profesionaliais ir geranoriškais treneriais. Nė viename klube neteko matyti, jog treneriai taip atsakingai žiūrėtų į savo darbą: visuomet prieis, pasiteiraus, padės. Ir nesvarbu, ar sportuoja paauglys, eilinis klaipėdietis ar didžiausios įmonės vadovas. Šiame sporto klube visi lygūs ir vienodai gerbiami. Taip pat labai didelis pliusas, jog "Apelsino" salės yra dvejose skirtingose miesto dalyse: "Studlendo" pastate ir Vingio gatvėje. Jei esi viename miesto gale - gali sportuoti viename sporto klube, jei kitame - drąsiai gali eiti į kitą. Tai labai patogu. Dar išskirčiau itin erdvias ir patogias "Apelsino" sporto klubo rūbines. Taip pat vienas iš didelių pliusų - šalia sporto klubų yra įrengtos erdvios automobilių aikštelės. Atvykus pasportuoti, nereikia sukti galvos dėl automobilio - visada rasi vietos aikštelėje.

Paulius Matulevičius, dienraščio "Vakarų ekspresas" sporto redaktorius

Apelsinas - the gym I like!

When I first came to Klaipeda and joined Football team FC Klaipeda I was told by my couch to start training at Apelsinas Gym. I really liked the Studlendas club, because it‘s big, bright and the staff is very nice to me. I feel comfortable here and I like it lots. The organization works out well, I come to train when I want to and can do my workout at my own pace.

Mohamed Keita, FC Klaipeda futbolininkas

Apelsine - dėmesys detalėms

Šiais metais grįžęs į Lietuvą atostogoms, apsilankiau Studlendo Apelsino sporto klube. Buvau maloniai nustebintas, nes tai - modernus ir profesionalus sporto klubas. Ypač sužavėjo profesionalios fitneso trenerių žinios. Aš mėgstu gilintis į smulkmenas, o Apelsino treneris viską išaiškino puikiai. Aš išmokau pratimų, daug teorijos ir tikrai toliau naudosiuosi įgytomis žiniomis. Išvada viena - kaip pirmą kartą sportuojant Klaipėdoje - įspūdis liuks !

Robertas Kupstas, Dainininkas

Sportinės formos palaikymo treniruotės

Sporto klube Apelsinas lankausi vasaros atostogų metu, nes privalau palaikyti sportinę formą. Lankytis čia vasarą man labai patinka - žmonių srautas mažesnis, todėl galiu ramiai daryti savo pratimus. Ypač patinka sportuoti rytais, po treniruotės išgerti kokteilį ir trumpai pailsėti. Sėkmės Jums - ir toliau taip

Donatas Zavackas, Krepšininkas

Tikrai gera vieta sportui

Sporto klubas Apelsinas tikrai gera vieta sportui. Treneriai puikiai išmano savo darbą ir stebina šiltu ir maloniu bendravimu, jie jaučia kiekvieną žmogų ir jo poreikius. Jei nežinai ko nori, klausk trenerio - jis tikrai žino, ko tau reikia. Nesu sporto fanas, ir sportas mano gyvenime tikrai nedominavo, tad galvojau kad bus sunku sportuoti, bet jau pusę metų sekmingai sportuoju sporto klube "Apelsinas" ir jaučiu kaip keičiasi mano kūnas. Už tai esu dekingas sporto klubo Apelsinas kolektyvui ir administracijai!

Remigijus Žiogas, UAB Trys Karaliai, Direktorius

Tai modernus ir jaukus sporto klubas

Sporto klubą „Apelsinas" lankau beveik nuo pat jo įkūrimo. Tai modernus ir jaukus sporto klubas, tenkinantis tiek pradedančio sportuoti, tiek profesionalaus sportininko poreikius. Be to, patogus man ir todėl, kad galiu treniruotis bet kuriuo laiku, yra arti mano namų. Mano akademinis ir mokslinis darbas, bendravimas su jaunais žmonėmis reikalauja daug dvasinių ir protinių jėgų, organizacinių gebėjimų, valios ir kantrybės. Fitneso treniruotės man padeda atstatyti dvasinę pusiausvyrą, palaikyti gerą sveikatą ir fizinę formą. Gerai žinau ir esu praktiškai įsitikinusi, kad fitnesas man yra tinkamiausias būdas harmoningai treniruoti visas raumenų grupes, jėgos lavinimo pratimais ne tik kryptingai stangrinti kūną, bet ir apsaugoti „problemines" kūno vietas nuo riebalų kaupimosi, išvengti nugaros skausmų, padėti organizmui įsisavinti kalcį, o atliekant nedidelio intensyvumo aerobines treniruotes, stiprinanti širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemą. Šiame sporto klube vyrauja gera dvasia – malonu sportuoti, gerai jaučiuosi, nes šalia atletiški, visada pasiruošę patarti treneriai bei įvairaus amžiaus žmonės, randantys laiko ir turintys valios bei savigarbos sistemingai treniruotis rūpinantis savo sveikata ir kūno formomis.

Zina Birontienė - Klaipėdos universiteto Kūno kultūros katedros dėstytoja, Socialinių mokslų daktarė, docentė