Apie mus

Apie mus

„Apelsinas” – sporto klubai, įkurti specialiai Jums, mieli klaipėdiečiai. Daug metų dalyvaudami aktyviame miesto gyvenime suprantame, ko nori išskirtinė uostamiesčio bendruomenė.

Jau 12 metus džiaugiamės būdami kartu ir matydami, kaip Jūs stiprėjate, tobulėjate, tampate vis energingesni, taip kurdami linksmą, sveiką ir gražią aplinką. Toks mūsų pagrindinis tikslas, todėl iš visų jėgų stengiamės suburti profesionaliausią komandą ir pasiūlyti sklandžiausią aptarnavimą, kokį tik gali suteikti sporto klubas.

Trokštame, kad, mums padedant, pasiektumėte užsibrėžtus rezultatus. Galime bet kokiu klausimu, kiek leidžia mūsų kompetencija, patarti, esame pasiruošę parodyti, išmokyti ir pasidalinti tuo, ką išmanome geriausiai – sporto subtilybėmis ir viskuo, kas naudinga kiekvienam žmogui. Siekiame patenkinti visų klientų skirtingus poreikius, todėl organizuojame daug skirtingų užiėmimų.

Naujausi ir populiariausi grupiniai užsiėmimai atkeliauja su mūsų treneriais iš profesionalausių Europos mokymo centrų. Fitneso salėse įrengti rimčiausių pasaulio kompanijų gaminami treniruokliai, padedantys tobulai formuoti kūną.

Kiekvienas treneris turi tikrą savo sėkmės istoriją bei patirtį, kuria kasdien mielai dalijasi su Jumis. Jie, kaip ir Jūs, skiriasi amžiumi, pažiūromis, galiausiai lytimi, tačiau turi vieną bendrą labai galingą variklį – meilę sportui. Todėl savo asmeninį trenerį, savo patikėtinį pas mus ras visi: nuo moksleivio iki senjoro, nuo veterano iki pradedančio mėgėjo…

„Apelsine” mums svarbu palaikyti draugiškus, nuoširdžius santykius ne tik tarp darbuotojų. Kolektyvo dalimi laikome ir Jus. Visi žino, kad efektyviausi rezultatai pasiekiami sveikoje aplinkoje, apsiginklavus nepalaužiamu optimizmu. Mūsų varomoji jėga – visų Jūsų troškimai, todėl stengiamės būti jaukus ir visiems mums mielas sporto klubas, norime, kad Jūsų valingas darbas su savo kūnu taptų malonia kasdienybės dalimi, kad atsikratytumėte streso, nuovargio, kilogramų ir visų kitų nereikalingų dalykų.

Tikimės, jog pas mus jaučiatės patogiai. Džiugu, kad kartais ateinate su šeimomis, todėl rūpinamės net Jūsų mažaisiais – įkūrėme jų taip mėgstamą žaidimų kampelį.

„Apelsinas“– Jūsų sporto namai, Jūsų kūno tvirtovė!